Zachęcam wszystkich…

Zachęcam wszystkich przyzwoitych ludzi zmęczonych prawicowym wykopem, aby odwiedzili forum poważne, merytoryczne, skupiające pasjonatów architektury, budownictwa, historii, w sumie forum na którym można znaleźć niemal wszystkie sekcje (nawet śmieszne obrazki) ale jednak intelektualnie stojące te kilka poziomów wyżej – skyscrapercity

Kiedy brakuje wam merytorycznej dyskusji, kiedy chcecie się czegoś nauczyć, obserwować rozwój polskich miast, budowę dróg w kraju, popytać autorytety na interesujące was kwestie – odwiedźcie to forum.

Uprzedzam jednak, że forum to skupia trochę starszych użytkowników, niż #wykop, uprzedzam, że wrażliwość użytkowników oraz działania moderacji szybciutko wychwycą i zbanują trolla jak i każdą osobę posługującą się mową nienawiści, ksenofobią czy mizoginią.

Gdy uważacie, że wyrośliście z wykopu, kiedy interesuje was rozwój waszego miasta (wsi tam za dużo nie ma) kiedy potrzebujecie nowych doznań intelektualnych, spróbujcie!

Skyscrapercity to kanadyjskie, międzynarodowe forum, gdzie polski dział jest tym największym. nie stoi to jednak na przeszkodzie, by pogadać też z ludźmi z zagranicy.

#skyscrapercity #architektura #budownictwo #zainteresowania